Регистрационное соглашение

Ви погоджуєтеся з тим, що при використанні даного форуму не будете розміщувати на ньому повідомлення, які є помилковими, наклепницькими, неточними, образливими, вульгарними, непристойними, розпалюють ненависть, релігійну, міжнаціональну чи ще яку-небудь ворожнечу, сексуально орієнтованими, загрозливими, такими, що порушують таємницю приватного життя або іншим чином порушують Міжнародне або Українське законодавство. Ви також погоджуєтесь не розміщувати матеріали, захищені авторським правом, якщо Ви не є власником авторських прав або у Вас немає письмового дозволу від власника авторських прав на ці матеріали. Спам, флуд, рекламні оголошення, листи щастя, піраміди і підбурювання також заборонені на цьому форумі.

Зазначимо, що для співробітників або власників цього форуму неможливо підтвердити достовірність усіх розташованих повідомлень. Будь ласка, пам'ятайте, що ми не контролюємо все і вся, тому не несемо відповідальності за зміст повідомлень. Ми не гарантуємо точність, повноту або корисність будь-якої інформації, представленої на форумі. Розміщувані повідомлення висловлюють думку автора і не обов'язково думку цього форуму, його власника, співробітників або дочірніх проектів. Кожному, хто вважає, що розміщене повідомлення негідне, рекомендується негайно повідомити адміністратора або модератора цього форуму. Співробітники і власник даного форуму залишають за собою право видалити небажаний вміст у розумні строки, якщо вони вирішать, що його видалення необхідне. Це відбувається вручну, тому потрібно розуміти, що вони не можуть видаляти або редагувати окремі повідомлення негайно. Така політика також поширюється і на інформацію в профілях користувачів.

Виключно Ви відповідаєте за зміст розміщуваних Вами повідомлень. Крім того, Ви погоджуєтесь відшкодувати збиток, викликаний Вашими повідомленнями і захистити від відповідальності за нього власників цього форуму, його співробітників, будь-яких пов'язаних з цим форумом сайтів і дочірніх проектів. Власники цього форуму також залишають за собою право розкрити Ваші особисті дані (або будь-яку іншу пов'язану з Вами інформацію, зібрану на цьому форумі) в разі офіційної скарги або судового позову, що є результатом Ваших дій на цьому форумі.

При реєстрації у Вас є можливість вибрати ім'я користувача. Рекомендується вибирати осмислене і доречне ім'я. Реєструючи цей обліковий запис, Ви погоджуєтесь ніколи не передавати Ваш пароль якомусь іншій особі, крім адміністратора, для Вашої ж безпеки і з причин законності. Ви також погоджуєтесь НІКОЛИ НЕ використовувати обліковий запис іншої особи. Ми також настійно рекомендуємо Вам використовувати складний і унікальний пароль для свого облікового запису, щоб запобігти його крадіжці.

Після реєстрації та входу на цей форум Ви зможете внести докладні відомості у свій профіль. Ви погоджуєтесь представити достовірну і точну інформацію. Будь-яка інформація, яку власник форуму або його персонал порахують недостовірної або суперечить загальноприйнятим нормам поведінки, буде вилучена, можливо, без попереднього повідомлення.